Клінічна ортопедія

 

Кожен свій день ми проводимо в постійному русі і цілковито не звертаємо увагу на те, завдяки чому нам це доступно. І лише коли в один момент наше життя сповільнюється через раптово виниклий біль, ми поспіхом шукаємо того, хто зможе нас від нього позбавити. Лікар ортопед-травматолог – це спеціаліст, що займається профілактикою, діагностикою та лікуванням будь-яких видів травматичних та метаболічних вражень кістково-суглобової системи. Лікарі в клініці Руденка в Запоріжжі володіють методиками лікування патологічних процесів, що виникають в опорно-руховому апараті, не лише консервативно, але й оперативно. В Запорізькому міжобласному центрі найкращі ортопеди працюють в напрямку відновної хірургії кісток та суглобів, чим зможуть вберегти Вас від найнеприємніших наслідків порушення функції кістково-м’язової системи. В нашій клініці ми використовуємо  найсучасніше обладнання і передові технології, що зарекомендували себе у всьому світі.

З якими питаннями можна звернутись до ортопеда-травматолога?

Найбільше навантаження в організмі припадає на нижні кінцівки. Тому, першими завжди страждають колінні і кульшові суглоби. Під постійним тиском суглобові поверхні зношуються, втрачають свою еластичність суглобові хрящі, зменшується кількість синовіальної рідини. Все це – ознаки деформуючого остеоартрозу, що проявляється як в коліні, так і в стегні. Внаслідок цих змін в суглобах може виникати варусна або вальгусна деформація нижніх кінцівок. Відновна хірургія кісток і суглобів передбачає лікування деформуючого артрозу в поєднанні з корекцією деформації ніг і усуненням диспропорції кінцівок. Також травматолог допоможе Вам в лікуванні наслідків дисплазії кульшових суглобів. Навіть якщо Ви потребуватимете операції по видовженню ніг, в клініці Руденка потурбуються про те, щоб максимально ефективно Вам допомогти і мінімізувати незручності в подальшій якості Вашого життя. Зокрема, ортопед-травматолог надасть Вам допомогу при таких станах:

 • забої, розтягнення, садна
 • вивихи і підвивихи
 • переломи
 • артрити і артрози
 • біль в суглобах невідомої етіології
 • деформації кінцівок (зокрема варусна і вальгусна деформацїї ніг)

 

Які методи використовуться в клініці Руденка?

Запорізький міжобласний центр відновної хірургії має всі можливості для найбільш обширного і комплексного погляду на діагностику і лікування пацієнта, зберігаючи індивідуальний підхід. Серед маніпуляцій, що виконуються в клініці, можна виділити:

 • артроскопія плечового, колінного і гомілковоступневого суглобів
 • хірургічні втручання під контролем артроскопії
 • мікрохірургія кисті
 • закриті і відкриті репозиції
 • екстра та інтрамедулярний остеосинтез
 • ендопротезування колінного і кульшового суглобів

Якщо Ви обрали клініку Руденка, Ви обрали перш за все якість свого життя. Вам не потрібно буде більше непокоїтись щодо всіх супутніх дрібниць, пов’язаних з Вашим захворюванням або ж лікуванням. Всі турботи ми беремо на себе і вбережемо Вас від будь-яких хвилювань. В будь-який час ми готові надати Вам високопрофесійну допомогу і обмежити від неприємних наслідків. Будьте здорові і звертайтесь до нас за першої необхідності, телефонуйте за номерами телефонів, вказаних в Контактах.

Записатися на прийом до лікаря